Hakkımızda

Misyonumuz

çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olmak, değerli konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleri ile değer katan hizmet üretmek, kalitemizi en üst seviyeye çıkarmak , ölçülebilir hale getirmek ,çevre bilince ve toplam kalite süreçleri içinde teknolojiyi ve bilgiyi etkin şekilde kullanarak çalışanlarımıza sürekli öğrenme ve eğitim imkanları sunmaktır.

Akılcı ve öncü yaklaşımımız ile işletmede saygı ve huzur ortamı yaratarak sektöre istihkam sağlamaktır.

Vizyonumuz

Öncü ve yenilikçi bir yönetim anlayışı ile güçlü bir kurumsal bir işletme olabilmek , kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimizle koşulsuz konuk memnuniyetini sağlamak kalıcı konuklar edinmek , bütünlük içinde çeşitlenmek ,özel konseptler geliştirmek , gurme ürünler ve yemek sektöründe tanınan bir işletme olarak Gebze’de sektörünün öncüsü olmaktır.

Teknolojiyi verimli kullanarak ölçülebilir İnternet ekonomisinde fırsatları değerlendirmek ,hedef kitlemize karşı özel ve etkin LAMEC HOTEL BUSINESS ‘E özgün interaktif sistemler geliştirerek yerel ve küresel pazarlara açılmak , doğrudan son kullanıcıya ulaşmak , otel yazılımlarıyla entegre ederek tam otomosyon sağlamayı hedef edinmektir.

Sloganımız

İş dünyasının yeni yüzü : (New face of business) Sürdürülebilir bir başarı elde etme yolunda Lamec Hotel Business sahip olduğu insan kaynaklarını sürekli eğitim formasyonuyla geliştirerek , hedef edindiğimiz yüzde yüz konuk memnuniyetinde etkin bir rol oynamasını sağlamaktır.

İş dünyasının kalbinin attığı merkezde konumlanması , iş adamlarına özel dizayn edilmiş konforlu odaları , toplantı salonları ; yarı olimpik havuzu ,spa ,sauna , buhar odası ve uluslararası masözlerle servis verilecek Ocean Welness & Spa konsepti ile iş dünyasına yeni bir servis anlayışı getirecektir.

Değerlerimiz

Etik değerlere ve ticari ahlakına bağlıyız . İnsan değerine inanır saygılı ve yenilikçi bir anlayışla olarak , insana sürekli eğitim yaparak tüm personelimizin öğrenmeyi öğrenmek yolunda sürekli eğitiriz .

Tüm servis alanlarımızda toplam kalite bilinci içinde edindiğimiz sertifikalarımızla misafir memnuniyetini denetler ve sürekli olmasını sağlarız. Konukseverlik , doğruluk, liderlik, takım çalışması ,sahiplenme ,inancıyla hızlı ve disiplinli çalışarak fark yaratma amacıyla hizmet ederiz .

Kaynaklarımız

İş bilgimiz, deneyim ve geleneklerimiz uzun bir geçmişe dayanmaktadır. İnsan kaynakları, etkili eğitim becerileri ve yönetim sistemlerini sadece kar amacı güderek değil, aynı zamanda sosyal sorumluluk içinde değerli kılıyor ve onlara önem veriyoruz.

Lamec Hotel Busines yöneticileri uluslararası otellerde yöneticilik tecrübesine sahip , ulusal & uluslararası üniversitelerden mezun , Çağdaş yönetim konusunda işletme ihtisas yapmış en az iki yabancı bilen pedogojik sertifikası ı olan sektörde uzun yıllar yönetici olarak çalışmış usta öğreticilerdir.