DÜĞÜN & ORGANİZASYON

Gebze Düğün Davet & Organizasyon hayallerinizi süsleyen düğününüz için her türlü ayrıntıları ile ilgilenerek düğün sahipleri üzerindeki yükü hafifletmektedir. Verdiğimiz hizmetler arasında mekân süslemeleri, fotoğraf ve video çekimi, davetlilerin karşılanması, lazer gösterileri, nikâh işlemleri, ikram seçenekleri ve çeşitleri, müzik ve sanatçıların seçimine kadar aklınıza gelebilecek her türlü detayları sizler için hazırlıyor salonun eşsiz ihtişamın, konfor ve kaliteyle birleştiği görkemli bir gecede sizi bekliyor. Konuklarınızın başını döndürecek bu özel gecede tüm istek ve ihtiyaçlarınız profesyonel ekibi tarafından karşılanırken, ayrıcalıklarını bütünüyle yaşayacaksınız.

Mükemmel dekore edilmiş Gebze Düğün’ de yapacağınız organizasyonun keyfine varacağınız düğünse, yıldızlarla bezenmiş gökyüzünün yalnızca siz düğün sahipleri için parıldadığını hissedeceğiniz Gebze Düğün konforunu konuklarınızla birlikte yaşayabilirsiniz. En mutlu gününüzün keyfini konuklarınıza benzersiz bir tecrübe yaşatmak için sağladığımız sıra dışı konfor ve sunduğumuz eşsiz atmosferle 50 kişilik özel toplantılardan 600 kişilik büyük organizasyonlara kadar, her türlü etkinliği ile Gebze Düğün Davet & Organizasyon unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor.TOPLANTI VE ETKİNLİKLER

Birbirinden seçkin mekânlar, şık ve zarif detaylarla rahat ve sıcak bir ortam sunan bir atmosfer, seçkin bir menü, profesyonel ekibin imza attığı kusursuz bir organizasyon. Lamec Hotel Business hizmet kalitesinin buluştuğu unutulmaz düğünleriniz, organizasyonlarınız ve toplantılarınızda size kendinizi rahat ve ayrıcalıklı hissedebileceğiniz üst düzey bir hizmet sunuyor.

Projeksiyon görüntü sistemi, özel ses sistemi, ışık sistemi, kürsü, bağımsız fuaye alanı, telefon, smart TV, Video DVD CD player, internet Konferans Sistemi, flip chart, tepegöz, kablolu / kablosuz internet, kablolu ve kablosuz mikrofon, lazer işaretçi, simultane tercüme (talep halinde ), smart board 65 inç.


BUSİNESS CENTER

Konaklamanız süresince toplantılarınızın verimli geçmesi için oluşturulan ve yüksek teknoloji ile donatılmış iş merkezimizde, hızlı kablosuz internet, fax, fotokopi, PC, yazıcı, scanner, audio vizuel gereçler, kiralık gereçler, mobil telefon ve sekreterlik hizmetlerinden yararlanabileceksiniz